Такий салат готую досить часто і не набридає: кожен раз він виходить різним
Сьогодні хочу запропонувати вашій увазі рецепт простого, але дуже смачного салату, який можна підлаштовувати під свої переваги. Його можна приготувати дуже швидко, як в даному варіанті, для повсякденного столу. А можна замінити один інгредієнт, і в такому варіанті його вже можна поставити на святковий стіл.
Інгредієнти для приготування:
- Перець болгарський солодкий – 1 шт.
- Варені курячі яйця – 3 шт.
- Напівкопчена ковбаса – 150 г
- Твердий сир – 150 г
- Майонез для заправки
- Зелень, сіль за смаком
Починаємо готувати салат
Насамперед ставимо варитися яйця. А поки вони варяться (це 5-7 хвилин з моменту закипання води), готуємо інші інгредієнти. Очищаємо ковбасу від оболонки і нарізаємо соломкою. Цього разу я взяла 2 види ковбасних виробів – напівкопчену ковбасу і сосиски, але можна обмежитися одним різновидом.
І ось саме від м’ясної складової залежатиме смак вашого салату – у мене в цей раз варіант простіший (домашній). Можна замість ковбаси в цей салат відварити яловичину або курку, можна використовувати копчену курку. А ще Дуже смачно – і це з великої літери, якщо в салат додати відварений яловичий язик. У такому варіанті готувала на день народження – і цей салат гості з’їли найпершим.
![Такий салат готую досить часто і не набридає: кожен раз він виходить різним](http://shkola-zhyttia.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/1-23.jpg)
Далі очищаємо і нарізаємо соломкою болгарський перець.
![Такий салат готую досить часто і не набридає: кожен раз він виходить різним](http://shkola-zhyttia.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/2-20.jpg)
Сир натираємо на грубій терці.
![Такий салат готую досить часто і не набридає: кожен раз він виходить різним](http://shkola-zhyttia.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/3-18.jpg)
До цього моменту вже зваряться яйця – охолоджуємо їх, очищаємо і також нарізаємо соломкою.
![Такий салат готую досить часто і не набридає: кожен раз він виходить різним](http://shkola-zhyttia.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/4-15.jpg)
Всі підготовлені інгредієнти перекладаємо в салатник. Додаємо нарізаний свіжий кріп або іншу зелень, трохи солимо, і заправляємо майонезом. Перемішуємо, салат готовий! Його можна їсти відразу, але коли настоїться, він буде набагато смачніший. Готуйте, пробуйте, Смачного!
![Такий салат готую досить часто і не набридає: кожен раз він виходить різним](http://shkola-zhyttia.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/5-12.jpg)