Найсмачніший салат “Парамоніха”на зиму: цього року закриватиму побільше, дуже нам подобається, тут нічого зайвого,якщо ще не пробували – рекомендую
Не знаю, як у вас називають цей салатик, але у нас він має свою назву – “Парамоніха” смачний кисло-солодкий салатик, взимку чудово доповнить будь-який гарнір, […]